Jak vytvořit stránku na Facebooku?

Vytvoření stránky na Facebooku

Téměř každá firma, internetový obchod, celebrita nebo zájmová skupina má v dnešní době svojí fanouškovskou stránku na sociálních sítích. V tomto článku ukážeme, jak jednoduše vytvořit stránku, která Vám dokáže zvýšit návštěvnost webu / eshopu nebo poslouží k získání zpětné vazby k vašemu projektu.

 

 

Návod na vytvoření stránky na Facebooku :

1. V prvním kroku pomocí následujícího odkazu přejděte k vytvoření stránky–> Vytvoření stránky na Facebooku

 2. V kroku druhém přejdete k nabídce tématu vaší stránky. Na výběr jsou zábavné skupiny, komunity, společnosti, celebrity, značky apod…

Vytvoření stránky na Facebooku

3. Následně po vybrání tématu stránky je zapotřebí zadat název stránky a potvrzení souhlasu s pravidly sociální sítě.

Založení stránky na Facebooku

4. Máte pro vaši stránku připravené logo? V tomto kroku logo můžete, pomocí nahrání z počítače nebo url adresy, na stránku vložit. Pokud nemáte obrázek připravený, tuto možnost budete mít z administrace přístupnou kdykoliv. Doporučená velikost loga je 180 x 180 pixelů.

Logo pro Facebook stránku

 

5. V dalším kroku máte možnost uvést informace o stránce. Právě tento popis může přimět uživatele, aby se stal fanouškem vaší stránky.

Popis stránky na Facebooku

6. Stránka je vytvořena. Nyní budete vyzváni prostřednictvím krátké „tour“ po stránce k „like“ stránky, pozvání vašich FB přátel nebo kontaktů pomocí emailové databáze.

7. Nyní můžete přidat první příspěvek. Stránka je momentálně plně připravena na provoz.

Přidání příspěvků na Facebook

 

Gratuluji k vytvoření stránky na sociální síti Facebook. Nedaří se vám vytvořit stránku, nebo se potýkáte s jiným problémem týkající se tohoto tématu? Neváhejte se dotázat pomocí komentářů pod článkem.

Vytvořili jste novou stránku na Facebooku a nevíte jak na ní pozvat své přátele? Pokračujte na návod „Jak pozvat přátelé na Facebook stránku v Chrome?“

Líbil se ti článek? Sdílej !
    comments